Mimari Konsept Danışmanlığı

Mimari Konsept Danışmanlığı

Mimari konsept danışmanlığı konusunda firmamız müşterilere kuşatıcı bir hizmet vermekle birlikte, tasarım, iç mekan, dış mekan, çevre tasarımı gibi branşlarda eğitimlerini tamamlamış uzman kadromuz ile birlikte sizlere danışmanlık yapmak için hazırdır. Öncelikle bizler firma olarak müşterilerimizin kendi tasarım ve estetik zevklerine göre tasarım bütünlüğünü seçmeye çabalıyoruz.
Ayrıca yenilikleri takip eden ve tasarım ilkelerine uygun konseptler üretmeye çalışıyoruz. Müşterilerimizle birlikte onlara rahat ve huzurlu olabilecekleri bir mekan tasarlama bilinci ile bir danışmanlık yapmaktayız. Yaptığımız mimari danışmanlık ile birlikte kolayca kendinize hitap eden yapıları bulabilir ve kullanıma geçebilirsiniz. Bu konuda firmadaki uzman kadromuz sizlere hem estetik anlamda dolgun gelen hem de rahat edebileceğimiz bir yapılanma sunuyor.

Mimari Danışmanlık ve Görevlerimiz

Uzman kadromuz ile birlikte “Konsept Danışmanlığı” konusunda müşterilerimize verebileceğimiz hizmetler şunlardır; genel proje koordinasyon ve yönetimi,
mimari ve iç mimari konsept geliştirme, ürün, malzeme analiz ve seçimleri, mimari ve iç mimari tipoloji çalışmaları, 3D modelleme temelli görsel çalışmalar, konsept mekan tasarımı, dekorasyonu ve danışmanlığı gibi alanlar.

Konsept ve Mimari Proje Uyumluluğu

Mimari danışman olarak müşterilerimize konsept seçiminde birçok fikir sunmakla birlikte onların da fikirlerine alarak hem onların kişisel görüşlerini hem de bizim akademik yapı fikirlerimizin birlikte değerlendirildiğinde ortaya çıkacak konsept değerlendirmelerini gerçekleştiriyoruz. Konsept bulurken kullanım önceliği ile birlikte değerlendirildiğinde ortaya çıkacak konsept değerlendirmelerini gerçekleştiriyoruz. Konsept bulurken kullanım önceliği ile birlikte müşterilerimizin kullanım öncülüğünde değerlendireceği kriterleri ön planda tutarak bir çalışma gerçekleştiriyoruz.

Mimari Uyum Süreci ve Danışmanlık

Firma olarak yapacağımız danışmanlıklar içerisinde yapı ile müşteri uyumluluğunu da dikkat ediyoruz. Yapı ile insanlar arasındaki bağın varlığına inanan firmamız müşterilerimize yapı danışmanlığı hizmeti sunduğunda, müşterilerimizin yapı içerinde uygunluğunu ve bu uygunluğun da yapı-kullanıcı ilişkisini göz önünde bulundurur. Yapacağımız mimari danışmanlık sürecinde müşteri – yapı ilişkisini tüm iç ve dış tasarım değerlendirmelerinde ön planda tutuyoruz. Firmamız olarak uzman kadromuz ile birlikte sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.