Consept Mağaza

BONAVİTA CONSEPT MAĞAZA

Müşteri Adı:
Yapım Yeri:
Yapım Yılı:
Alanı:
Maliyeti:

Art Team Mimarlık, tasarımlarını başarıyla uyguladığı projelerde mağaza konsept tasarımlarına yeni ve dikkat çekici bir vizyon katıyor.

Mağazacılık anlayışına vizyoner bir bakış ekleyen Art Team Mimarlık tasarım ekibi, müşterilerinin satış, sunum ve pazarlamaya yönelik istek ve beklentilerine cevap verecek projeye özel tasarımlar üretiyor. Planlama ve uygulama süreçlerinde ürün tanıtımını ve pazarlamayı destekleyen yapı elemanlarının doğru seçimi, fonksiyonelliği ve yerinde uygulanması sayesinde mağaza müşterileri üzerinde satışa yönelik olumlu etki yaratılıyor.

Günümüzde görsel gücün ön plana fazlasıyla çıktığı yadsınamaz bir gerçeklik olarak kabul görüyor. Art Team Mimarlık da, mağaza iç mimari tasarımlarında söz edilen görsel gücün cezbedici bu yanını uyguladığı projelerde etkin biçimde kullanıyor. Hedef kitlenin dikkatini çekecek şekilde, satışa sunulan ürün özelliklerini yansıtan konsepte uygun tasarımları, en yeni teknolojiye sahip yapı elamanları ile uyumlu biçimde birleştiriyor.

Tasarım ekibi, mimarinin insan üzerindeki etkileyiciliğini satış gücüne ekleyen tasarımlar yaratıyor ve bunun için en yeni trendler ışığında hareket ediyor. Doğru ışık kullanımı, doğru yapı ürünü seçimi ve satışı ya da sunumu yapılacak ürün çeşitliliğine göre mağazanın fonksiyonel biçimde planlanması, müşterilerin ilgisini çekmeye yarayacak temel unsurlar olarak en uygun biçimde düzenleniyor. Art Team Mimarlık tasarım ve uygulama ekibinin büyük bir titizlik ve dikkatle yarattığı mağaza tasarımları, bir mağaza alanındaki kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayabilecek nitelikleri bir arada bulunduruyor.

Art Team Mimarlık; ürün konseptine, çalışanların kaliteli hizmet sunmasına, mağazacılık sunum ve satış özelliklerine uygun tasarımlarla, bir mağazada gereksinim duyulan tüm ihtiyaçlara cevap veren özgün projeler üretmeyi ilk günkü heyecanıyla sürdürüyor.